Bezpłatna informacja telefoniczna
Bezpłatna informacja telefoniczna
00 800 67891011
2009-11-05

16 i 17 listopada 2009 na Politechnice Krakowskiej organizowany jest Festiwal Innowacyjności
i Kreatywności mający na celu promowanie idei społeczeństwa zorientowanego na wiedzę.


16 listopada 2009

  1. III Konferencja Nauka dla Biznesu pt. „Rozwój gospodarczy na bazie nauki – od teorii do praktyki” Podczas tegorocznej edycji omówiona zostanie współpraca nauki z biznesem jako źródło innowacji na przykładzie doświadczeń polskich i zagranicznych specjalistów. Zaprezentowane zostaną sukcesy w komercjalizacji badań naukowych firm wywodzących się z kręgu nauki.
  2. IV gala regionalnego konkursu INNOVATOR MAŁOPOLSKI 2009, podczas której zostaną wręczone nagrody tegorocznym laureatom.
  3. Prezentacja podwodnego robota mobilnego - CyberRyby.
  4. Wystawa „Historia sukcesu” poświęconą transferowi technologii oraz prezentacja oferty ośrodków sieci Enterprise Europe Network.

17 listopada 2009

  1. Spotkania z nauką - na Wydziale Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej odbędą się pokazy doświadczeń chemicznych dla dzieci i młodzieży. Planowane pokazy doświadczeń będzie zawierał eksperymenty z gatunku kolorowej chemii, zjawisk krystalizacyjnych oraz pirotechnikę w mikroskali.


Więcej informacji na temat konferencji i innych wydarzeń planowanych w ramach festiwalu można znaleźć na stronie www.transfer.edu.pl.

 CTT