Bezpłatna informacja telefoniczna
Bezpłatna informacja telefoniczna
00 800 67891011
2014-09-19

 

Wydarzenie kierowane jest przede wszystkim do dzieci i młodzieży oraz wszystkich fascynatów nauki, którzy podczas tej Nocy mogą poczuć się naukowcem. Dlatego też uczestnicy sami będą wykonywać eksperymenty, aktywnie uczestniczyć w warsztatach i demonstracjach, a podczas wycieczki po laboratoriach zobaczą miejsca, które na co dzień są niedostępne.

 

 

 

Tej Nocy Politechnika Krakowska zaprezentuje miedzy innymi prototypy bolidu wyścigowego i elektrycznego pojazdu miejskiego. Na uczestników czekają też liczne pokazy chemiczne m. in: fotoluminescencja kryształów soli, zamrażanie róż i owoców za pomocą ciekłego azotu.

Swoje pracownie i labolatoria otworzą naukowcy z Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej przy ul. Warszawskiej 24 oraz z Wydziału Mechanicznego przy al. Jana Pawła II 37 na Czyżynach.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

UWAGA!- dotyczy wyłącznie Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej PK !
Grupy zorganizowane powyżej 20 osób obowiązuje rezerwacja miejsc! Rezerwację dla grup zorganizowanych powyżej 20 osób od 22.09.2014 r.  proszę kierować na adres: beata@chemia.pk.edu.pl

 

Szczegółowy program wydarzeń na Politechnice Krakowskiej

 

Plan Kampusu przy ul. Warszawskie 24 

Plan Kompusu przy al. Jana Pawła II 37

 

Małopolska Noc Naukowców – szczegóły!

 

---

Noc Naukowców jest częścią ogólnoeuropejskiej inicjatywy Komisji Europejskiej w ramach Programu Horizon 2020, służącej popularyzacji zawodu naukowca. Koordynatorem wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Pobierz:

 CTT