Bezpłatna informacja telefoniczna
Bezpłatna informacja telefoniczna
00 800 67891011
2013-05-24

Już po raz szósty rusza Europejski Tydzień Młodzieży! To okazja, aby głośno wyrazić swoje zdanie na temat polityki młodzieżowej i porozmawiać o swoich potrzebach z rządzącymi.

 

ETM

Europejski Tydzień Młodzieży to międzynarodowe przedsięwzięcie, podczas którego tysiące młodych ludzi w całej Europie publicznie prezentuje swoje poglądy na tematy ich dotyczące i mające wpływ na ich przyszłość.

Debata krajowa – 28 maja, Warszawa

Włącz się w dyskusję o sytuacji młodzieży w Polsce i weź udział w debacie z przedstawicielami władz, świata nauki, pracodawcami. Spotkajmy się 28 maja w Warszawie na Ogólnopolskim Forum Młodzieży „jEsTeM aktywny!”. Rekrutacja już trwa na stronie www.konferencje.frse.org.pl/etm2013

ETM-owe Kino Młodzieżowe – 29 maja – 2 czerwca, Warszawa

Zapraszamy na bezpłatne pokazy filmów poruszających ważne dla młodych tematy. Organizujemy je w warszawskim kinie Luna (29 i 31 maja – pokazy szkolne) i w klubie Powiększenie (1 i 2 czerwca – weekendowe pokazy otwarte). Zdobądź darmowy bilet poprzez rejestrację na stronie: www.konferencje.frse.org.pl/etm2013

Konkurs fotograficzny „Równanie na działanie”

Uchwyć moment swojej aktywności w obiektywie, pokaż jak ze znajomymi rozwijasz swoje pasje! Prześlij zdjęcie z uzupełnionym hasłem „młodzież + … = działanie!” na adres: etm@frse.org.pl lub wrzuć je na www.facebook.com/AmbasadorzyMwd do 26 maja i wygraj świetny aparat lub kamerę.

Regiony

Weź udział w jednym z kilkudziesięciu wydarzeń: flash-mobów, seminariów, festiwali, maratonów lub rajdów rowerowych organizowanych w twoim regionie (Łódź, Chojna, Lublin, Siemianowice Śląskie, Prudnik, Wrocław, Bydgoszcz i inne).

Nie siedź bezczynnie, zaangażuj się!

Więcej informacji na www.konferencje.frse.org.pl/etm2013

 CTT