Bezpłatna informacja telefoniczna
Bezpłatna informacja telefoniczna
00 800 67891011
2012-10-01

Europejskie Biuro Statystyczne EUROSTAT, Sogeti SA oraz Małopolski Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct w Krakowie serdecznie zapraszają na szkolenie pt.:

„Eurostat – łatwy i darmowy dostęp do statystyk europejskich”

Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy teoretycznej i praktycznej nt. informacji znajdujących się na stronie internetowej Eurostatu ec.europa.eu/eurostat, dot. wybranych zagadnień i badań statystycznych prowadzonych przez Eurostat, sposobów wyszukiwania oraz prezentacji informacji pochodzących z tej bazy, a także dostępności publikacji, analiz, itp.

Szkolenie kierowane jest do osób, które pragną nabyć umiejętności wyszukiwania oraz prezentacji danych (studentów, pracowników akademickich, pracowników administracji publicznej jak i firm prywatnych, dziennikarzy, etc.)

Podczas szkolenia uczestnicy zdobędą wiedzę teoretyczną oraz zostaną zapoznani z praktycznymi aspektami ektrakcji danych. Dzięki rozwiązywaniu przykładowych problemów uczestnicy będą mogą sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności w praktyce.

Szkolenie poprowadzi pani Joanna Piotrowicz – specjalista ds. promocji z firmy Sogeti SA Luxembourg.

Szkolenie odbędzie się 29 października 2012 r. w godzinach 9.30 – 12.30 na Politechnice Krakowskiej, ul. Warszawska 24, sala konferencyjna „GIL”.

Podczas szkolenia uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe, a po szkoleniu – zaświadczenie o uczestniczeniu w szkoleniu.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 24 października 2012 roku poprzez nadesłanie załączonego poniżej formularza zgłoszeniowego na adres: europe-direct-krakow@transfer.edu.pl

Osoby do kontaktu:
Joanna Szypułka, e-mail: europe-direct-krakow@transfer.edu.pl, tel.: (12) 628 26 81
Joanna Piotrowicz oraz Paulina Pruszko, email: eurostat.helpdesk@sogeti.lu, tel. +48 223 881 769

 

Serdecznie zapraszamy !

 CTT