Bezpłatna informacja telefoniczna
Bezpłatna informacja telefoniczna
00 800 67891011
2012-08-17

Witryna http://www.singlemarket20.eu/home - dostępna także w wersji polskojęzycznej - skierowana jest do wszystkich obywateli UE, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej zarówno o szczegółach Tygodnia Jednolitego Rynku, jak i o historii rynku europejskiego.

Tydzień Jednolitego Rynku to cykl imprez organizowanych w Brukseli i w poszczególnych państwach członkowskich od 15 do 20 października. Mają one na celu przyciągnięcie obywateli, przedsiębiorców, europarlamentarzystów, członków Komisji Europejskich, Rady Europy i polityków szczebla krajowego do debaty nad przyszłością jednolitego rynku.

Otwarcie Tygodnia Jednolitego Rynku odbędzie się na 15 października w Brukseli. Każdy obywatel Unii będzie mógł się podzielić spostrzeżeniami, wspomnieniami i radami w sali plenarnej Parlamentu Europejskiego.

Imprezy są organizowane przez 27 państw członkowskich, przy wsparciu krajowych polityków. Składają się na nie konferencje, debaty, wystawy, programy radiowe i telewizyjne oraz konkursy.

Jednym z punktów programu jest konkurs Pokolenie 1992 skierowany do 20-latków, którzy w kreatywny sposób mogą wyrazić swoje opinie, dzielić się wiedzą i doświadczeniami na temat jednolitego rynku.

Więcej informacji o obchodach Tygodnia Jednolitego Rynku i formularz rejestracyjny znajduje się na stronie www.singlemarket20.eu

 CTT