Bezpłatna informacja telefoniczna
Bezpłatna informacja telefoniczna
00 800 67891011
2010-10-14

Małopolskie Targi Innowacji Biznes + Nauka, które odbyły się 13 października na krakowskim Małym Rynku, zgromadziły pięćdziesięciu wystawców, wśród których znalazło się siedemnaście firm i trzydzieści trzy instytucje. 

Jedną z instytucji prezentujących się podczas tego wydarzenia było Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska oraz Małoposki PUnkt Inforamcji Europesjkiej Europe Direct.

   

Wśród przedsiębiorstw znalazły się firmy usługowe i produkcyjne rozmaitych branż. Od budowlanej, sanitarnej i produkującej narzędzia, poprzez jubilerską, informatyczną i biotechnologiczną aż do branży szkoleniowej i księgowej. Firmy prezentowały wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań zarówno w zarządzaniu firmą jak i w procesie produkcyjnym, a także gotowych produktów. Wśród wystawców instytucjonalnych można było odwiedzić m.in. agencje rozwoju regionalnego, centra transferu technologii będące bardzo istotnym ogniwem w procesie transferu wiedzy, pomysłów technologii badawczych do biznesu, instytucje badawczo-rozwojowe, fundacje, urzędy i inne instytucje wspierające gospodarkę i innowacje. Uczestnictwo w targach stanowi wspaniałą okazję do pozyskania nowych partnerów współpracy, a także praktycznych porad eksperckich.

Małopolskie Targi Innowacji to cykliczne wydarzenie  organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. W tym roku Targi odbyły się juz po raz  trzeci.

 CTT